Буклетніци

Ласкаво просимо в ATSN Group - акрилові вироби в наявності та на замовлення.

МИ ПРАЦЮЄМО !


 

Ми пропонуємо Вам буклетніци різних видів і конфігурацій. Кількість кишень в підлогових і настільних Буклетници, їх кольорове виконання Ви можете вибрати самостійно. Добре розміщувати підставки під буклети та іншу поліграфію в зонах активного проходження клієнтів і відвідувачів. В офісі і на ресепшені практичніше використовувати настільні і навісні буклетніци, де рекламна продукція буде в оптимальному доступі для відвідувачів. Виконані з прозорого акрилу (оргскла) кишені дозволять прекрасно розглянути розміщену рекламу. Зацікавлений чоловік обов'язково візьме в руки буклет або брошуру з інформацією про пропонований Вами товар або послугу. Мобільні стенди нададуть незамінну допомогу на презентаціях проводяться поза офісом компанії. При транспортуванні пошкодження вкрай малоймовірні, так як акрил з якого виготовлені кишені підставки-тримача в кілька разів легше скла, а його міцність вище, так що навіть при падінні і ударі збереження буклетниц забезпечена.


Если у Вас возникли вопросы, касающиеся товара, цены на него, а также ОПТовых цен - обратитесь, пожалуйста, к нашим менеджерам по телефонам указанным в разделе контакты


 

УВАГА!!! Товар поставляється в захисній плівці для перешкоди пошкоджень, її необхідно зняти перед використанням. При отриманні товару Вам необхідно перевірити вироби на предмет пошкоджень в офісі вантажоперевізника. Претензії приймаються тільки при наявності складеного акту прийому-передачі відправлення безпосередньо в момент отримання відправлення !!!

 

 

 

 

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha