Повернення та обмін

Повернення і Обмін

Компанія здійснює повернення і обмін товарів належної якості згідно із Законом "Про захист прав споживачів".

Повернення і обмін товарів можливе впродовж 14 днів після отримання товару покупцем за умови що:  Виріб не був у вживанні, а також не має слідів використання : тріщин, подряпин, сколов, плям і т. п.  Виріб повністю укомплектований і не знята захисна плівка.

Витрати за пересилку, доставку за рахунок покупця. При отриманні товару у відділенні Нової Пошти у Вас є час ознайомитися з товаром. Після отримання товару Ви підтверджуєте, що товар відповідає опису і належній якості. Претензії приймаються тільки за наявності складеного акту прийому-передачі відправлення безпосередньо у момент отримання відправлення.

Якщо виріб вам прийшов з браком: брак виробництва, не той матеріал або не в тому розмірі, то цьому випадку вам будуть повернені гроші або замінений товар.

У якому випадку не можна повернути продукцію

Товар, виготовлений за вимогами і параметрами замовника обміну і поверненню не підлягає.

Товар після 14 днів з дня продажу, не може бути прийнятий для повернення або обміну.

 

Згідно із Законом "Про захист прав споживачів", компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, вказаних в діючому Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню і обміну.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha